ag_s
Cześć! Nazywam się Aneta Grzegorzewska.
slog

Poznajmy się bliżej

Jestem magistrem ekonomii, przedsiębiorcą i praktykiem z wieloletnim doświadczeniem w doradztwie biznesowym. Pomagam firmom w rozwoju i budowaniu silnej kultury organizacyjnej, która sprzyja wzrostowi, zaangażowaniu i innowacyjności.

Od 2013 roku kieruję własną firmą doradczo-szkoleniową, pomagając innym przedsiębiorcom w budowaniu i optymalizacji ich biznesów.

Dlaczego kultura organizacyjna jest tak ważna?

To ona jest fundamentem każdego prężnie rozwijającego się przedsiębiorstwa. Determinuje charakter firmy. Stanowi jej DNA, definiując wartości, sposób zarządzania i relacje między pracownikami. Silna kultura organizacyjna pozwala firmie wyróżnić się na tle konkurencji, przyciągnąć i zatrzymać najlepszych pracowników, a także zwiększyć zyski.

Wspólnie stworzymy kulturę, która będzie wspierać Twoje cele i wartości.

Moje doświadczenie:

Moje wartości:

Wierzę, że każdy z nas ma moc zmiany swojego życia i świata wokół. Dlatego wspieram przedsiębiorców, którzy są gotowi do działania i chcą budować silne, zwinne i odporne na zmiany firmy.

Jak mogę Ci pomóc?

Wspólnie przeanalizujemy mocne i słabe strony Twojej firmy, zidentyfikujemy obszary, które wymagają usprawnienia. Następnie, opracujemy plan rozwoju dopasowany do Twoich potrzeb i celów. Zaproponuję takie rozwiązania, które usprawnią działanie firmy, zwiększą jej produktywność i obniżą koszty.

Dostarczę Twoim pracownikom praktyczną wiedzę i umiejętności z zakresu zarządzania zespołem, obsługi klienta, sprzedaży i innych kluczowych obszarów. Pomogę Ci stworzyć systemy motywacyjne i wdrożyć rozwiązania, które wzmocnią zaangażowanie i lojalność Twoich pracowników.

Wspólnie wdrożymy wypracowane rozwiązania i będziemy monitorować ich wpływ na funkcjonowanie Twojej firmy.

Jeśli szukasz wsparcia w zarządzaniu dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, jestem tutaj, aby Ci pomóc.

Dlaczego warto ze mną współpracować?

Co mnie wyróżnia?

Czas na rozmowę!

Bardzo cenię ludzi przedsiębiorczych, odpowiedzialnych i gotowych do działania To właśnie oni są siłą napędową naszego świata i jego zmian. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą zarządzającym małą lub średnią firmą i zauważasz, że wraz z szybkim rozwojem biznesu Twoi pracownicy mają trudności z nadążaniem za zmianami – jestem tutaj, aby Ci pomóc. Jeśli jesteś gotowy, aby wznieść swój biznes na nowy poziom, zapraszam do współpracy!

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA !

Subscription Form

2022 © anetagrzegorzewska.pl – wszystkie prawa zastrzeżone

designed by Głowy do wynajęcia