O MNIE

Nazywam się Aneta Grzegorzewska, jestem magistrem ekonomii, przedsiębiorcą i praktykiem.

Ukończyłam Szkołę Główną Handlową w Warszawie na wydziale ekonomiczno –  społecznym oraz studia podyplomowe na Uniwersytecie Łódzkim z zakresu zarządzania. Od 2013 roku prowadzę własną firmę doradczą i wspieram przedsiębiorców w rozwijaniu ich biznesów. Moją misją zawodową jest wprowadzanie do firm KULTURY ORGANIZACYJNEJ w postaci norm, systemów wartości stymulujących pracowników, właściwego klimatu organizacyjnego, sposobu zarządzania oraz systemu procesów. 

Uważam, że TO WŁAŚNIE KULTURA ORGANIZACYJNA jest tym czynnikiem, który wyróżnia dany podmiot na tle konkurencji. To coś jak charakter lub nawet DNA danej organizacji. To coś, dzięki czemu firma się rozwija, zwiększa zyski ale przede wszystkim jest konkurencyjna.

Wierzę w to, że każdy z nas ma moc zmiany swojego życia i świata wokół. Bardzo cenię ludzi przedsiębiorczych, odpowiedzialnych i gotowych do działania. To oni napędzają ten świat i go zmieniają. Jeśli jesteś przedsiębiorcą i prowadzisz małą lub średnią firmę, Twój biznes szybko rośnie a Twoi pracownicy nie nadążają za zmianami – mogę Ci pomóc. Mogę być Twoim zaufanym doradcą, który pomoże Ci rozpoznać i rozwinąć Twoje mocne strony oraz tak ułożyć firmę, abyś je w pełni wykorzystywał.

Według testu FRIS ® mój styl myślenia to BADACZ, styl działania ANALITYK.

Moje silne strony to:

Dużą satysfakcję osiągam, gdy udoskonalam obecne lub opracowuje nowe optymalne rozwiązania. „Stan uskrzydlenia” pojawia się, gdy przekształcam chaos w system, czynię go zrozumiałym, kompletnym i spójnym.

Od 2013 r. jestem właścicielką firmy „Głowy do wynajęcia” w której tworzę dla moich klientów strategie rozwoju firm w zakresie jakości oraz obsługi klientów, szkolę z zakresu zarządzania zespołem, optymalizacji procesów zarządczych oraz obsługi klienta i sprzedaży.

Co mnie wyróżnia ?

Wielozadaniowość – na przestrzeni lat wiele razy wychodziłam ze strefy komfortu. rozszerzałam swoje zakresy zadań i odpowiedzialności oraz branże, w których byłam aktywna. Jestem zwolenniczką umiejętności odnalezienia się w różnym otoczeniu biznesowym. 

Dzięki tej pracy jaką wykonałam zbierając różnorodne umiejętności i doświadczenia mogę kompleksowo spojrzeć na organizację i rozumiem co się dzieje w:

Ukończyłam szkolenia:

Inspirują mnie:

oraz wiele innych…

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA !

Subscription Form

2022 © anetagrzegorzewska.pl – wszystkie prawa zastrzeżone

designed by Głowy do wynajęcia