Nie siłuj się! Zainwestuj w Responsive Web Design.

Co to jest responsive web design? Jest to całkowicie nowa idea budowania witryn internetowych. Polega ona głównie na tym że strona internetowa będzie wrażliwa (ang. responsive) na zmiany szerokości ekranu na którym jest oglądana, automatycznie będzie „dopasowywać się” do wielkości ekranu. Przeglądanie jej zatem będzie wygodne zarówno na dużym monitorze, jak i na smartfonie czy tablecie (iPad). Na każdym ekranie, strona może wyglądać trochę inaczej, ale zawsze dopasuje się do jego możliwości. Obrazki przeskaluje do najbardziej optymalnej wielkości. Dostosuje wielkość czcionek, aby czytanie było wygodne na każdym ekranie.

Coraz więcej sklepów internetowych tworzy się w wersji responsywnej. To pozwala klientom  robić zakupy z każdego miejsca na ziemi. Z raportu firmy Gemius „E-commerce w polsce 2014” wynika, że laptop nadal przoduje w e- zakupach, ale już 37% uzytkowników kupiło coś korzystająć ze smartfona, a 24% z tabletu.

Nie oszczędzaj więc na technologii i zainwestuj w stronę responsywną, a będziesz miał gwarancję, że w każdym miejscu i w każdym czasie klient będzie miał dostęp do strony www twojej firmy!

Aneta Grzegorzewska

Przeczytaj również

5 na 5 gwiazdek od klienta

Dzień dobry! Gdzie szukać sposobów na zwiększenie rentowności biznesu? Zacznij od obsługi klienta. W dzisiejszym, dynamicznie zmieniającym się świecie biznesu, stawianie obsługi klienta w centrum uwagi staje się istotniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Dlaczego? Ponieważ przy nieograniczonych możliwościach klientów do dzielenia się swoimi przemyśleniami i doświadczeniami w Internecie, opinie na temat

Czytaj więcej »

ZAPISZ SIĘ DO NEWS LETTERA !

Subscription Form

2022 © anetagrzegorzewska.pl – wszystkie prawa zastrzeżone

designed by Głowy do wynajęcia