Czy wiecie, że…

Epoka Flasha dobiega ostatecznego końca, ale w sieci ciągle roi się od serwisów, które aktywnie go wykorzystują. Ciągle jest to też jedno z ulubionych narzędzi reklamodawców torpedujących nas ruchliwymi, kolorowymi banerkami.

Za wcześnie, aby Flash zniknął z przeglądarek, ale YouTube całkowicie przeszedł na HTML5. Mozilla zaś wprowadza właśnie Shumway, alternatywny Flash Player, który radzi sobie z animacjami SWF. Zamiast w technologii Adobe rozwiązanie to jest zbudowane w oparciu o HTML5 i do działania wykorzystuje kodeki H.264. W rezultacie ma być wydajniejsze, bezpieczniejsze i bardziej stabilne. Technologia znajduje się na etapie testów i może jeszcze działać mocno niestabilnie.

A jak będzie – czas pokaże…

Przeczytaj również

5 na 5 gwiazdek od klienta

Dzień dobry! Gdzie szukać sposobów na zwiększenie rentowności biznesu? Zacznij od obsługi klienta. W dzisiejszym, dynamicznie zmieniającym się świecie biznesu, stawianie obsługi klienta w centrum uwagi staje się istotniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Dlaczego? Ponieważ przy nieograniczonych możliwościach klientów do dzielenia się swoimi przemyśleniami i doświadczeniami w Internecie, opinie na temat

Czytaj więcej »

ZAPISZ SIĘ DO NEWS LETTERA !

Subscription Form

2022 © anetagrzegorzewska.pl – wszystkie prawa zastrzeżone

designed by Głowy do wynajęcia