Boimy się zmian w życiu zawodowym

W życiu każdego z nas przychodzi taki moment, w którym musimy zdecydować, czy chcemy zmienić pracę. Zdarza się, że z powodu licznych obaw rezygnujemy z możliwości zatrudnienia w nowym miejscu. Czego najbardziej się boimy?
37% pytanych Polaków najbardziej obawia się nowych, nieznanych obowiązków, 34% martwi się atmosferą w pracy, nieznajomością zasad i zwyczajów tam panujących, braku akceptacji zespołu, 23% obawia się zaburzenia stabilizacji życiowej, nowych godzin pracy, innej wysokości pensji, nowych znajomych.
Mimo tego, że nowa praca budzi wiele obaw, to jednak eksperci zapewniają, że zwykle znikają one już po pierwszym miesiącu. Z reguły właśnie miesiąc wystarcza, by przystosować się do nowych obowiązków, nowego otoczenia. Po tym czasie wszystko staje się łatwiejsze i opuszcza nas nadmiar stresu.

źródło: pieniadz.pl

Przeczytaj również

5 na 5 gwiazdek od klienta

Dzień dobry! Gdzie szukać sposobów na zwiększenie rentowności biznesu? Zacznij od obsługi klienta. W dzisiejszym, dynamicznie zmieniającym się świecie biznesu, stawianie obsługi klienta w centrum uwagi staje się istotniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Dlaczego? Ponieważ przy nieograniczonych możliwościach klientów do dzielenia się swoimi przemyśleniami i doświadczeniami w Internecie, opinie na temat

Czytaj więcej »

ZAPISZ SIĘ DO NEWS LETTERA !

Subscription Form

2022 © anetagrzegorzewska.pl – wszystkie prawa zastrzeżone

designed by Głowy do wynajęcia