Concierge czyli Wszechogarniacz

Concierge (pol. konsjerż) to w Polsce rzadka profesja. W Europie znana od średniowiecza. Można ją dziś nazwać Wszechogarniacz.

Konsjerż to osoba, która wyręczy cię w wielu sprawach, zorganizuje twoje marzenia oraz ofiaruje ci czas, którego nie będziesz pożytkować na czasochłonnym załatwianiu trudnych spraw. Dawniej odpowiadał za utrzymanie palących się świec w komnatach i korytarzach zamkowych. Potem do jego obowiązków dołączyło dbanie o zaspokojenie zachcianek gości. Obecnie Konsjerż funkcjonuje jako osobisty asystent klienta hotelu i organizuje jego spotkania, wyjścia do teatrów, restauracji i inne rozrywki. Jest też obecny w banku dla klientów VIP oraz w coraz większej ilości branż związanych z obsługą klienta. Współczesny Konsjerż to człowiek orkiestra, któremu można powierzyć zadania wszelakie, także te specjalne, a nawet niemożliwe. Rozpiętość działań konsjerża jest bardzo szeroka.

Dlatego w ofercie naszej firmy w pakiecie abonamentowym jest pakiet concierge. W ramach tego pakietu oferujemy:

  • pełne wsparcie bez kompromisów
  • pełen wachlarz usług
  • pakiet nielimitowanej liczby godzin
  • pełna swoboda działania
  • forma bezpośrednia

Czego za Ciebie nie zrobimy? W tej kwestii ograniczają nas tylko indywidualne ustalenia.

Przeczytaj również

5 na 5 gwiazdek od klienta

Dzień dobry! Gdzie szukać sposobów na zwiększenie rentowności biznesu? Zacznij od obsługi klienta. W dzisiejszym, dynamicznie zmieniającym się świecie biznesu, stawianie obsługi klienta w centrum uwagi staje się istotniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Dlaczego? Ponieważ przy nieograniczonych możliwościach klientów do dzielenia się swoimi przemyśleniami i doświadczeniami w Internecie, opinie na temat

Czytaj więcej »

ZAPISZ SIĘ DO NEWS LETTERA !

Subscription Form

2022 © anetagrzegorzewska.pl – wszystkie prawa zastrzeżone

designed by Głowy do wynajęcia