#Sztuka użytkowa czyli ładne opakowania i przedmioty

Wszystko, co nas otacza, stanowi sztukę użytkową. Nie zdajemy sobie z tego sprawy. To bardzo ważny element naszego życia. Jaki jest udział sztuki użytkowej w naszym życiu?  Prześledźmy najbliższe otoczenie. Nasze łóżko ma pewien kształt i kolor, pościel w której śpimy posiada wzory. Jedząc śniadanie mamy do czynienia z opakowaniami produktów. Filiżanki, talerze, meble, ubrania – wszystko to projektują plastycy. Posługujemy się w naszym codziennym życiu przedmiotami, które ktoś zaprojektował.

Zatem – czy przedmioty nas otaczające powinny być ładne? My twierdzimy, że tak. To poprawia nam samopoczucie. Tak zwana sztuka użytkowa czyni nasze życie piękniejszym. 

Przeczytaj również

5 na 5 gwiazdek od klienta

Dzień dobry! Gdzie szukać sposobów na zwiększenie rentowności biznesu? Zacznij od obsługi klienta. W dzisiejszym, dynamicznie zmieniającym się świecie biznesu, stawianie obsługi klienta w centrum uwagi staje się istotniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Dlaczego? Ponieważ przy nieograniczonych możliwościach klientów do dzielenia się swoimi przemyśleniami i doświadczeniami w Internecie, opinie na temat

Czytaj więcej »

ZAPISZ SIĘ DO NEWS LETTERA !

Subscription Form

2022 © anetagrzegorzewska.pl – wszystkie prawa zastrzeżone

designed by Głowy do wynajęcia